Referendum, posledná nádej skrachovancov a polit mafie na Slovensku , alebo posledný klinec do ich rakvy
Čo sa týka srandy, tak na to si tu skôr ty. Referendum, nie je pravidelný proces, ktorým sa volia zástupcovia ľudí, ale nástroj priamej demokracie na vyjadrenie názoru na zákon, postup, či v tomto prípade na spôsob vládnutia zvolených zástupcov.
To, že kedysi referendá nedopadli dobre nie je žiadnym dôvodom na to, aby sa referendum odmietlo add hock. Ako som už napísal, referendum to nie sú voľby a nerozumiem prečo nedemokratické a protiprávne konanie tejto vlády obhajuješ tým, že od roku 1992 v Slovenskej vláde všetci iba kradnú.
Ja si dobre pamätám čo robil Fico, Dzurinda, Slota, Danko či Kotleba, ale to nemôžeš brať ako ospravedlnenie teraz konanej nezákonnosti a dokonca brániť komukoľvek slobodne prejaviť svoj názor.