V Minsku protestujú proti Lukašenkovi desaťtisíce ľudí
Obávam sa, že USA a EÚ budú tak dlho napínať strunu až praskne. Samozrejme že praskne na územi Európy a nie USA, takže sa vytvorí zase priestor pre obnovu Európy a 60% vytlačených US$ prestane byť papierikmi na tapetovanie záchoda, ale nájdu svoje krytie.
Komu ešte nedošlo, že BRICS nie je čisto obchodná spoločnosť, ale časť tej skratky "RIC" má bilaterálne dohody o vojenskej pomoci, tak môže začať rátať R - cca 900 000 aktívnych vojakov. I - cca 1 300 000 aktívnych vojakov, C - cca 2 500 000 aktívnych vojakov. USA s celou Európou postavia max 1 500 000 a o výcviku tých európskych sa dá naozaj dosť pochybovať, pričom sa dá očakávať, že Británia a USA do vojny vstúpia až na konci, keď sa budú robiť dohody o obnove Európy.
Možno budeme mať šťastie, a Rusi si zgustnú na Poliakoch, Francúzoch a Britoch.