Teraz budem trošku teoretizovať. Ak by títo "revoluční vodcovia" boli tak obľúbení medzi učiteľmi, prečo nekandidujú do volieb OZ, alebo inej stavovskej organizácie s celoslovenskou pôsobnosťou, tam by s ukázali ich preferencie, koniec koncov niektorí sú na kandidátkach, tam sa to prejaví. Organizovať protest a mať podporu ani nie 10% kolegov je iba sebaukájanie ale tým trpia iní , v tomto prípade rodičia a deti, ktoré sa majú pripravovať napríklad na prijímačky.

