Doteraz sa tam nezabíjalo?! Prečo potom toľko ľudí uteká z tejto oblasti?! Ten, kto pozná systém volieb v Tomto štáte nikdy nenapíše takú hlúposť o ovládanom území!! Je vidieť, že autor článku je totálne mimo diania a čerpá iba z toho čo má v manuáli od svojich chlebodarcov!!!

