Právnička: Omša o hlasovaní je predreferendová kampaň
Toto je sranda. Na Slovensku sa najdôležitejšou témou stala udalosť, možno ktorá "ovplyvní " život 1% obyvateľstva, to že takmer 70% rodín žije na hranici chudoby a z toho pramenia aj problémy v rodinách, to netrápi nikoho?! Zatiaľ sa zdá že najmenej našich zákonodarcov a predstaviteľov štátnej moci. Na úrade, kde majú rodine pomôcť, sedia často úradníci akoby bez srdca a súcitu.
domnievam sa , že ak by sa zlepšila finančná situácia v rodinách znížilo by sa aj sociálne napätie nie len v rodine, ale aj celej spoločnosti. Ale to by si to 1% obyvateľstva planéty muselo uvedomiť, že až sa nepodelia o svoje bohatstvo, skoro nastane doba, že na nich nebude mať kto pracovať!