Vidím, že ujo Google, je sčítaný, ale na území, ktoré je pod správou povstalcov boli vojská, s plnou výzbrojou, ktoré boli na strane povstalcov, nakoľko v nich slúžili ľudia, ktorým Kyjev odoprel právo na používanie rodného jazyka. Ale na to treba aj poznať celkom situáciu, nie iba pozerať manuál z White House.

