Nič, ale to oni nechápu
Kto zrušil ZPA Prešov?! Aké práce vykonávajú naši ľudia v kórejských firmách?!
KDH, najmä jeho "vedenie" je ochotné spolupracovať s každý, kto sa im podriadi. Veď sa tak držia stoličiek, že mladí, ktorí sa usilovali o dáku zmenu, nemali šancu ich od funkcií odlepiť. To je ich stratégia a taktika; Poďte s nami , poslúchajte a my Vás ožobráčime!
"Podľa Radičovej jednoznačne na ňu odpovedá paragraf 1 zákona o rodine z roku 200 a najnovšie aj článok 41 Ústavy." Že by už pred franským kupcom mali Slovania usporiadané rodinné vzťahy v Ústave?!
Aké percento tam tvoria Rómovia a nezamestnateľní bez vzdelania?! Aj to je treba napísať, tí čo za niečo stoja buď pracujú v US Steel, alebo sú v zahraničí! Zostávajú tam naozaj iba trubky, ktoré nejavia záujem o prácu!
Ak ma pamäť neklame, tak Putin im už odkázal, že južná rúra nebude! Len ak by cez ňu posúvali euro poslanci prdy z Bruselu do Čierneho mora
Teraz sa ukázal tento, tajtrlík ako šašo, (ak by naozaj poznal podmienky za akých došlo k uzatváraniu zmlúv, kde boli v rámci tej zmluvy obnovené vývarovne aj stravovacie priestory v nemocniciach, na čo štát nemal) nemusel podľahnúť tlaku tých čo si taktiež nedali námahu s preverením situácie! Žiaľ ľudia sa už nedozvedia pravdu!
Úradníci, ktorí to spôsobili, už nemali sedieť na svojich stoličkách a zmluvy zrušené!
Dokedy sa necháme vodiť za nos týmito prezliekačmi (politickými prosti.utkami)?!
Ako riešenie by som navrhoval, ponúknuť oceliarňam likvidáciu háld pri Seredi, ktoré okrem železa obsahujú aj stopové prvky, molybdén, wolfrám a pod., čím sa stáva oceľ z nich vyrobená samopasivujúcou, (nekoroduje do hĺbky)
Keď som počul Figľa, ako vypočítaval dôvody na odvolanie Počiatka, tak mi to pripadalo, že hovorí o svojich prešľapoch z čias ministorvavnia.
Nechápem, prečo sa s Tebou vadia, veď ty si to videl na vlastné oči, no nie?!
Čo výrok , to perla. Ale nič iné sa očakávať nedá od človeka s IQ pod 80.
Vieš si nebodaj predstaviť, že by vláda SR zakázala v južných okresoch používať maďarský jazyk ?! Toto urobila vláda Jaceňuka, na východe zakázala používať ruský jazyk! Ono by sa to páčilo aj niektorým na SVK, najmä tým čo burcujú do povstania proti vláde, dúfam však že sa im to nepodarí.
Ten areál by vlastne malo dostať mesto Zvolen bezodplatným prevodom. Veď to boli mestské kúpele, iba nezmyselným zákonom sa takéto majetky dostali do rúk krajov!
Ťažko je diskutovať so slepým o nemom filme, pozri štatistiky napr. Wikipedie, či iných portálov.
Je paradox, že tie sopľandy nepoznajú Európsku chartu o dôchodkoch!
Odporúčame