Som toho názoru, že už by mala prestať táto NE-platená reklama tajtrlíkov, ktorí sa do NR SR vyšplhali po niektorej politickej strane a keď cítia, že už tam majú malý priestor, tak sú zrazu "nezávislí" ( Lipšic, Hlina ) Kto im robí PR referentov , niekto z redakcie Pravdy?!

