Tak tento prieskum je iste relevantný, vykonali ho na 1600 respondentoch v Rusku, veď to je na smiech to nie je ani promile z promile počtu obyvateľov!!
Tak tento prieskum je iste relevantný, vykonali ho na 1600 respondentoch v Rusku, veď to je na smiech to nie je ani promile z promile počtu obyvateľov!!
Kto rozhodol, že dolár stoji toľko a rubeľ toľko, to je iba dohoda bilderberg klubu?! Peniaze mali hodnotu naozaj, keď boli kryté dákymi cennosťami. Teraz si nieto zmysli, že položí na lopatky hospodárstvo toho či onoho šatátu a vyvolá tam infláciu cez nastrčené banky!
Že by bolo na SVK nekonečne mnoho cestujúcich železnicami?!
Pozostalí po tých zabitých, by mali teraz od vlády a jej veličenstva požadovať odškodné za to, že napriek upozorneniam, že dotyčný je terorista nekonali!
Za to štvrťstoročie zúrenia demoskracie na SVK sa k odovzdaniu mandátov, po odídení z materskej strany, odhodlalo veľmi málo ctihodných ostatní dvaja to boli:
a, daňovníček bezdokladový so sieťkou
b, východňarský veľkobaron kachličkový
Charta NATO, ak vieš čítať, nájdi a prečítaj
Kto si spomína na humbuk okolo pozývacieho listu od UV KSČ pre jednotky VZ a to nešli do vojny, a tento šašo žiada NATO o podporu vojny, ak platí charta NATO, tak by ho mali hnať ako špinavého psa! A Ukrajinci taktiež!
Lebo macifiko aj s komorníkom zahodili svoje kľúče!
To je rozdúchavanie vojnového stavu, vláda a parlament Ukrajiny sa nesnaží o rozvoj krajiny, ale mladých ľudí posielajú zomierať do vojny a celý "demokratický" svet im v tom pomáha!
Toto je umelé vyvolávanie napätia, keď sú dáke sviatky, už každý tupec by mal vedieť, že je k vlaku potrebné pridať vagón, či dva! Tu by mal konať minister a zodpovedných za chaos odvolať!
O niečom takom, ako je EQ, sa teraz iba veľkohubo hovorí, ale skutky a správanie sa tzv. "celebrít", hovoria o pravom opaku a to sú vzory pre mládež, ako aj celková kultúra šírená médiami.
Medzi plebsom sa pozornostiam hovorí úplatok, tzn. trestný čin, medzi vrchnosťou, je to lobing a tam lietajú iné sumy!
To by chcelo do sklárni, nie len na LR vrátiť starých majstrov ručnej výroby a nie iba stroje. O "hand made" mal svojho času záujem aj Japonský cisár, ktorému v LR vyrábali poháriky na oslavu a to sa nepočítalo na kusy, ale na vagóny.
Dostal strach, že sa už načisto pripojí východ k Rusku, zatiaľ iba humanitárne konvoje, ak by nepustil plyn ani elektrinu, pripoja ich Rusi na svoj systém a to by bol koniec "veľkej Ukrajiny" zostala by iba po Dneper.
Tak , to je objav, cestovný poriadok platný od 14.12. a už ho začali používať, to je novinka?! Na takýto objav treba minimálne fakultu masmediálnej komunikácie.
Všetko to čo si napísal je pravda a príčinou je ich nenažranosť. Husákovi vyčítali, že sa držal pri moci, oni sú tam štvrťstoročie a čo dokázali, rozbiť republiku, zdevastovať poľnohospodárstvo, priemysel, školstvo či zdravotníctvo, to je výsledok ich vládnutia- zadlžený štát na dobu neurčitú!
Odporúčame