Rozprávať o zarytých či nezarytých prívržencoch tej alebo onej strany je možné iba s niekým, kto mi je roveň. A k tej okupácii, bolo to na základe dohody USA a ZSSR o vyvážení pozícií v Európe (USA v NSR a Turecku), ale to je nad Tvoje vedomosti. To čo tu teraz trúbia "demokrati" typu z SDKU či KDH je vedomé, alebo nevedomé prevracanie skutočnosti. Tak ako aj Vplyv študentov na prevrat v 89.
Prečo mi toto zrušili?!

