"Prezident EÚ Herman Van Rompuy tvrdí, že nové sankcie proti Rusku síce začnú platiť od piatka, ale diplomati majú začať pracovať na návrhoch možného zmiernenia či zrušenia sankcií. Všetko tak závisí od toho, ako sa bude vyvíjať súčasné prímerie na Ukrajine." , nechcel náhodou povedať, že sankcie sa budú odvíjať od proti opatrení Ruska?!


