Nepoznám dôvod prečo sa v deň Ústavy, tak ako tomu bolo doteraz neotvorili brány NR SR pre plebejcov, ale bolo by vhodné ak by boli ľudí o tom dopredu informovali cez verejno-právne média aj so zdôvodnením. Boli by tak zobrali tromfy z rúk takých šašov ako sú poslanci niektorých opozičných strán a to hlavne ušetrili čas plebejcom!


