Jednoznačne chýba spolupráca zamestnávateľov so školami, zúžila sa iba na platenie , no platenie, daní štátu. Ten však aj to málo čo vyberie minie na byrokratov a nie na to aby školstvo fungovalo tak ako má. Na MŠ sa priživuje obrovské množstvo neproduktívnych ľudí v rôznych "výskumných" ústavoch!!!


