Viluško, iste si nedorastený na svoje "výtvory", odkedy na SVK vládnu boľševici?!
Viluško, iste si nedorastený na svoje "výtvory", odkedy na SVK vládnu boľševici?!
Riadne drahé "dva mesiace prázdnin", to však vyhovuje EU aj amíkom!
Pokiaľ je na budove umiestnené upozornenie objekt je monitorovaný kamerami, musí s tým rátať každý.
Zo strany nemocníc by bolo naozaj fér napísať, že tento plat, je za toľko hodín!!!!
Iste si tam pracoval ako vychovávateľ v DD,že?!
Na oko odbočím, ako je to s okupy wallstreat
Pre tie siroty sú tam postavené detské domovy, tak ako boli u nás pred 89.! Ale zrejme máte lepšie inf. získane Vlastnými skúsenosťami z pobytu v KĽDR!
Kto postaví pred súd tých, čo rozpútali vojny: Irak, Juhoslávia, Líbya, ...... či to sú "demokratické" vojny?!
Kto rozpútava vášne na kyjevskom námestí?!
Ako sa dá nazvať pokyn štátu na odobratie dieťaťa "za nedostatočnú starostlivosť , ak je dieťa vo veku 6 rokov samo vonku?!
Kedy bolo to obdobie rastu SR?! Koľkého?! A v ktorom roku a mesiaci?!
kaplan, prosím k veci a nie svoje choré dojmy!!
Koľko ľudí z výroby v KII, PSA či inej cestuje po svete?!, To zariadenie patrilo firme a chodili tam ľudia z tej firmy!!! Po 89. nám úžasne stúpla životná úroveň!!
Spýtaj sa poľnohospodárov, kto ich odnaučil pracovať na pôde?!
Daj prosím ťa jedno také sanatórium a oblasť v ktorej sme neustále zaostávali za svetom.
V prvom rade je potrebné podať podnet na tých čo demontovali predchádzajúce spoločenské zriadenie. Nikto ľuďom na námestiach nepovedal, že chcú nastoliť na SVK :
a, samostatný štát
b, kapitalizmus v rannom, manufaktúrnom štádiu
c, nezamestnanosť, biedu a hyenizmus
Odporúčame