Toto všetko je dôsledkom "odborného riadenia školstva" za ostatných 23 rokov! V minulosti , pred 89. rokom sme študovali priamo pre jednotlivé podniky, VŠ vychovávalo študentov tak , že sa uplatnili v 80% vo svojom odbore! Teraz, takmer každé okresné mesto má VŠ náklady obrovské návratnosť nulová. Niečo ako systemizácia, programové plánovanie, je pojem neznámy, trh vraj všetko vyrieši, áno, na to však treba bohatý štát, ktorý si môže dovoliť produkovať nezamestnaných!!!


