Nácko Šimečka by mal držať 3,14 pretože jeho voliči by prvý zdrhli za hranice :)
Nácko Šimečka by mal držať 3,14 pretože jeho voliči by prvý zdrhli za hranice :)
urážal predsa voličov PS a SAS :) aj seba samého lebo on je tiež zbabelec!!! tiež by ušiel on je typ vodu kázať a víno piť
vážne? ale súhlasím v tom, že na východe je to z demokraciou ďaleko horšie, ale ani západ nezaostáva: tam sú tiež učitelia, odborníci a vedci prepúštaný z prće, hejtovaný za normálnost veď tam už "degresívne elity" nevedia odpovedať na otázku: Kto je žena! https://www.youtube.com/watch?v=NO2_R5pWK7k
a hľa nový progresivny nácek!! nie nadarmo sa hovorí, že progresivny fašista nieje oxymoron!
ty si vážne myslíš ze som voličom bolševického smerohlasu a národniarov? apropo: pravidelne tu nakladám putl.erovcom a degresívcom z PS a ich trolom :)
podľa prieskumov by voliči Šimečkovcov vzali roha :) ten si riadne nakadil do úst
"Tento premiér malého národa, zbabelého, ktorý nikdy nebojoval" HAHAHA a preto by VOLIČI Degresivneho Slovenska ušli a nebojovali!!! (ale aj časť libtardov) Preto Šimečka by nemal byť žalovaný lebo hovoril o SEBE :) :)
Degresivec Tusk sa snazi ale prd mu to je platné. Kolaborant s Russkom!
Najprv oslobodme Áziu a ich republiky spod ruska. Začali kolonizovat skôr:)
A rus vyvrátil celú Aziu. Co je viac?
Hahaha ruskí nackovia dostali vlastnú medecinu a ta im nevonia. A ani tunajsim trolom :)
Arabáči viac nenávidia západ než fašistov v RuSSku. Je to dôsledok ich dekadencie (kultúrnoetické uchylnosti) a prejavy politickej slabosti. Naťahať si do krajiny migrantov čo ani len náznakom nechcu prijat zakon danej krajine (no go zony). Západ sa bojí sankcionovať bohaté ropné krajiny + Indiu, Čínu.
No ak auto oskrel to je taky lovensky folklór z miesta poškodenia odísť bez kontaktov. Mne sa to stalo 2x že dáka ci-cina ušla... no keď vidím tu grotesky a mal tam dieťa asi by som tých po znamostiach sa dostanú do PZ zažaloval!
Prepana! Dementori si vytvorili novú ideologicku (nacisticku) organizáciu. Zas budú pretlacat svoje nabozenstvo a svoje dogmy bežným ľuďom!
A bude len horšie. Na jednej strane socani a na druhej progresívni degresivci! Obaja ta zderu z koze.... voľby do EU treba voliť stany co nepodporujú zakaz spalovacich motorov. Za zakaz hlasovali socani: smer, hlas, čiastočne libtardi, a degresivci z PS!
Ale ved je jasne ze liliput klame. Ale klame v mene ruska a rusom je to jasné a vedia to..... Preto je to fasista a jeho režim fašistický...
Teda ja už do Nay nevkrocim! Dubovský je najlepší kandidát. Žiadna podrztaska, žiaden komunista ako Korcok a ďalší co odsúdil nevinného františkána do basy atď...
Ja by som v žiadnom prípade "progreSSivne" nenechal dieťa len tak aby som ja vytváral vzťah z nejakou lesnou! Takže padá liberalny mýtus že lgbt sa tak rodia! Oni sa tak stávajú počas života...
Odporúčame