"Ja osobne v žiadnom svojom príspevku netvrdím, že Západ nie je schopný ničoho zlého. Skôr naznačujem opak. "
...
"A potom ešte teória, že vo všetkom zle na svete majú prsty USA, ťahaním nejakých neviditeľných nitiek. Na čo väčšinou nemajú dôkazy. Alebo používajú falošnú analógiu. Vytiahnu príklad, kedy v niečom USA malo prsty a sériou mentálne akrobatických postupov (a niekedy ixh rovno preskočia) prídu k záveru, že USA musí mať prsty aj vo všetkých ostatných veciach."
...
To si nejako odporuje.


