Vy sa drzite svojich domnienok a nie faktov.
Toto som napisal:
>Mojim navrhom su sofistikovane reakcie na Rusko. Nie provokacie Ruska ale take navrhy Rusku, ktore bude Rusko vnimat pozitivne.<
Da sa to napisat aj ako ponuka na zaclenenie do zapadnych struktur.
Ziadne drzanie huby a kroku a podradovanie sa Rusku. Pretoze si myslim, ze Zapad ma aktualne lepsiu organizaciu spolocnosti a tato by prospela aj Rusku - aspon nejake prvky. Ja som za dlhodoby a konstruktivny dialog s Ruskom a hladanie kompromisnych rieseni, v prospech vsetkych. Docielit stav, aby Rusko a Zapad sa vnimali ako priatelia.


