ani to nie je presne. presnejsie je, ze ti tnem do ziveho.
som v sluzbach pravdy a ferovosti. a tym by mala sluzit aj spolocnost, v ktorej zijem - teda zapadna spolocnost. ak to nerobi a robi pravy opak, tak to budem kritizovat v nadeji, ze sa to raz zmeni. toto moze nakoniec pomoct nielen zapadu ale aj rusku, aby sa aj tam zivot menil k lepsiemu.
my zijeme v diametralne odlisnych svetoch. ty chces nicit, ja tvorit.

