Podla mna by pokracoval vojna na Donbase, Ukrajina by tam zautocila so svojou armadou. A skor ci neskor by potom RF napadla UA.
Ina moznost by bola nejaka dohoda medzi UA, USA a RF. Ale o to najma USA zaujem nemalo, chceli znacne oslabit Rusko. Teraz by uz mozno USA aj bolo ochotne rokovat o nejakej dohode, aspon na oko. RF je uz znacne oslabena.
Tato situacia je dost zabita. Nepriatelstvo je extremne velke. Tato vojna tak skoro neskonci. Ale aspon horuca faza by mohla, aby neumierali ludia.
No uvidime. Teraz sa bude cakat na vysledok ofenzivy UA.

