Ak by som bol Rus a chcel porazit Ukrajincov, tak by som si odpalenie tej priehrady nechal na neskor, ak by sa povedzme Ukrajincom podarilo dostat do okolia priehrady aj s tazkou technikou. Teraz ukrajinskej armade takyto problem nehrozi. Tazke kludne to mohla byt preventivna akcia ukrajinskej armady. Teraz nechaju juh na pokoji, sustredia sa na vychod a sever. A ked to tam vyschne, vratia sa na juh. A medzi casom budu ukazovat na Rusov, aki su bestialni. Je to nemoralne a cynicke ? Ano. Ale v boji za nadvladou sa pocita to, co funguje.

