ok, začala som trocha zostra, no to nebolo myslené na teba , ak čítaš celú debatu, tak vieš, na koho
ok, začala som trocha zostra, no to nebolo myslené na teba , ak čítaš celú debatu, tak vieš, na koho
veru, výstižný, veľmi smutný názov...
nuž, chcela tú funkciu, má ju , určite ju netreba ľutovať, skôr ľutujem tých, ktorých pripravila o prácu , nemyslím tým žiadnych progresívcov! ale obyčajných ľudí, ktorí svoj život zasvätili kultúre , umeniu
tu je dôkaz chorého systému nielen na Slovensku: https://standard.sk/901275/mentalne-postihnu…
a ďakujem za názor, že som vystihla podstatu problému
myslím si však, že nakoniec všetko dopadne v Naďov prospech- dlhoročné skúsenosti mi tak hovoria...pripúšťam tak na 20-30 % , že sa môžem mýliť
čítaj jeho príspevky a možno na to prídeš
hlavne je to arogantný, nebezpečný človek, ktorý pošliape a zničí všetko, čo mu príde do cesty, nerešpektuje vôľu národa, človek bez charakteru
signum je proste špeciálne "vysadený" na moje blogy a prečo? nepíšem, lebo by to bolo zase ad hominem, no žiaľ , blokovať , aby človek mal pokoj , sa tu nedá...
ono takí, ktorým sa nechcelo učiť alebo na to jednoducho nemali ,si výhovorky nájdu a vinu zvalia na učiteľa , hoci viem, že mnohí učitelia by učiť vôbec nemali
ja som mala večný problém so svojou spravodlivosťou, učila som aj prominentné deti a nič som im neodpustila ,no zo školstva som odišla aj kvôli tomu, že som si uvedomila ,že nie vedomosti sú pre niektoré deti podstatné ...tie sú dôležité napr. u gymnazistov alebo u žiakov, ktorí chcú ďalej študovať, no napríklad u tých Rómov(hoci takisto nie u všetkých) by vyučovací proces mal byť zameraný inak ...
herecké obsadenie je výborné a ponúka zábavu, lenže sa zdá, že to je asi tak všetko
stvorenie, nedebatuj s ním, zdá sa, že je zakomplexovaný pre svoj pôvod, teraz si tu bude vylievať bôle a mindráky a útočiť
prajem ti pekný deň
searo, síce o tvoje plusky nejako extra nestojím, ale diskutuješ slušne, tak ti odpoviem- nech si neotvára zbytočne ústa nikto, kto v rómskej triede neučil ! ak nevie, ako to tam chodí, nech sa radšej nevyjadruje. A to ja som bola ešte v takom lepšom prostredí, kamarátka učila v Trebišove a musela ísť do predčasného dôchodku, ja som tu popísala krátko niektoré javy, nechci vedieť podrobnosti
a nech tu nikto nepíše bludy, že potom aj s ostatnými žiakmi by bolo treba uzavrieť dohody, nie, ide iba o tieto školy
áno, máš pravdu, stvorenie ,(dovolím si tykať, lebo máme prakticky až na ten Izrael veľmi podobné názory vo všetkom ostatnom)...na stredných školách je to o niečo lepšie , ale musí to byť škola , kde chodia žiaci s lepším prospechom, darmo je, nech sa nikto nehnevá, inteligencia ide často ruka v ruke aj s povahou...tí inteligentnejší aspoň vedia , kde sú hranice , hoci samozrejme, aj tam sa môžu nájsť hocijaké prípady
napísal si to úprimne a v podstate pravdivo.. všetci sa však potešíme dnu voľna.:)
dobre napísané je toto: Po roku si už človek ani nespomenie na ktorej oslave že to bol.
Ale na koncert Stinga alebo hocjakej inej svetovej hviezdy sa spomína celý život. Takže neni o čem.
samozrejme, Rašiho peňaženku to nijako neohrozí , alebo inak- z cudzieho krv netečie
Ak by nebol Matovič využil rómsku komunitu, tak dnes v parlamente so svojou skupinou nie je...mňa poburuje, že zmenili názov strany na Slovensko , je to urážka Slovákov ak ich má reprezentovať človek ako on
tak, tak, presne ako za socializmu....:))
za tie platy a tú prácu by som im dožičila ešte aj poriadne horúci kúpeľ
Odporúčame