ahoj...nesledujem nejako zvlášť tento prípad , ale áno, v TV novinách pôsobil pokojne , lenže čo my vieme, čo sa v kom skrýva? no tiež sa mi zdá, že čin neoľutoval
Fico žije vďaka kondičke ..ale mal aj šťastie , asi stál pri ňom anjel strážny
Cintula mi nie je absolútne sympatický, skôr naopak, no doživotie podľa mňa patrí iným typom a iným druhom zločinov


