Začala regulárna asymetrická vojna...
Moje obavy - bude vedená asymetrickými nástrojmi - terorizmus - doporučenie určite by som necestoval v najbližšom období do veľkých miest.
Bude dlhá - pozri na Irák (nemyslím len obsadenie)- len Kadi má si viac priaznivcov
Po nej nastanú roky chaosu pozri Afganistan - stále žiadna nádej na stabilitu - dôvod rovnaké kmeňové trenice
a čudujem sa že vôbec si ju Európske krajiny dovolia keď všetci majú problémy s deficitom štátneho rozpočtu takéto vyhadzovanie peňazí daňových poplatníkov- iba ak je pripravený na spustenie scenár hyperinflácie
skrátka boh nám pomáhaj každému ten jeho veď všetci sme "deti Abrahámove"


