skrátka má na to gule
viz
http://www.cas.sk/galeria/231713
skrátka má na to gule
viz
http://www.cas.sk/galeria/231713
a kto tú dieru svojou reformou vyrobil ?
len aby to nebolo referendum o zákone na skrátenie volebného obdobia
Drahí diskutujúci čom sa tu rozčuľujete asi ste riadne naleteli...
Môj dojem je taký:
Klasický lacný priehľadný zastrierací manéver pre verejnosť
prečo?
plnenie štátneho rozpočtu za 1. mesiac a "úspešná" realizácia úspor na strane výdavkov
Nebolo v rozpočte minulý rok aj rekonštrukcia hradu a parlamentu ?
ak ano tak sa ľahko šetrí
Platy v vo všetkých oblastiach sú mimoriadne populistická téma a príťažlivá téma pre občana, rovnako ako maďarská karta . Kedy sa páni poslanci za SaS a obyčajní ľudia vyjadria radšej k takej obyčajnej téme ako napr.:
http://hnonline.sk/ekonomika/c1-49704080-r adicova-mina-viac-ako-fico
skúsim stanoviť diagnózu nemenovaného pána poslanca FICOFÓBIA kombinovaná s KDH slepotou.....
daľšie komplikácie doplnte
doteraz som si myslel, že Fico je etalón populizmu na Slovensku.
Po vyhláseniach od nedele začínam mať pocit, že je len "učeň" oproti pánovi Obyčajnému človeku....
odkaz nie je presný takže citácia:
Aktuality
Trojkráľové požehnanie pracovísk
10.01.2011
Bratislava, 10. 1. 2011 - Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky navštívil Mons. František Rábek, aby všetkým jeho pracoviskám udelil tradičné trojkráľové požehnanie. Na malej slávnosti za zúčastnil aj minister dopravy Ján Figeľ a zástupcovia zamestnancov ministerstva.
Zaujímavé že RegioJet- u to finančne vychádza a ZSSK nie...
Ale čo toto zachráni slovenské železnice ! viz
http://www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids =36301&prm2=88366
a ako sa bude volať daň za túto vládu ? - viz návrh zkon o štátnom rozpočte
pozri si kde bude nainštalovaných najviac slnečných zdrojov a je ti to jasné.
Nechcem hájiť energetikov tiež na tom majú svoj podiel
..ale netrebazabudnúť poďakovať i starostom obcí - vydali na ne stavebné povolenia samozejme bez nejakého územného plánu a často v rozpore s územným plánom VÚC a EÚ ktorá prijala tie geniálne smernice na podporu obnoviteľných zdrojov ktoré prevzali naše "múdre" vlády za pomoci "vysokvalifikovaných" úradníkov na ministerstvách, ktorí dostali odmeny aj napriek bezhlavému šetreniu.
Jediní kto mal aspoň trochu rozumu boli ľudia so SEPS, ktorí v poslednej chvíli zatiahli brzdu ináč by sme boli v takej **** ako ČR.
Nuž čo karavána ide ďalej a občan plať...
a to a k tomu ešte nevyjadrili "Obyčajná ľudia" - to by bola ešte estráda
žiadna panika....
riešenie sa už pripravuje:
http://hnonline.sk/c1-48681950-stat-c hysta-prvu-privatizaciu
drahý nezabudni - trefné
čo tak položiť si otázku :
Nedáva koalícia denne dôvod na tlačovku ?
stačí aj jeden a je prepojenie o ostaných sa nemusí ani vedieť
Odporúčame