ferro:
Aký "bezstarostný študent"...? Podľa článku si mal v roku 1989 cca 23 rokov. Trebárs ja som mal vtedy 14 a bol som rád, že nebudem musieť chodiť na nejaké debilné schôdze SZM, na ktoré by som aj tak nechodil. Komoušov som mal plné zuby, tvárili sa ako bohovia, nadľudia, a kašľali trebárs na rastúce problémy s environmentálnou záťažou. Pamätáš sa trebárs na Kecerovce a na to, ako vtedy Košičania reagovali...? Lebo ja sa pamätám, ty bezstarostný študent :-D


