Ale ja netvrdím, že by blogeri naďalej nemohli blogovať anonymne.
Hovorím, že by sa len prihlásili k identite, ktorú uviedli pri otvorení konta na portáli. Samotné články by mohli byť pre čitateľov naďalej anonymné, v tom by sa nič nezmenilo.
Ale ja netvrdím, že by blogeri naďalej nemohli blogovať anonymne.
Hovorím, že by sa len prihlásili k identite, ktorú uviedli pri otvorení konta na portáli. Samotné články by mohli byť pre čitateľov naďalej anonymné, v tom by sa nič nezmenilo.
To ale nie je pravda. Hoci bolo niekoľko článkov odstránených z titulky aj mne, tak som vždy vedel prečo aj bez toho, že by som sa na to musel niekoho pýtať.
Ani raz som nezaregistroval ideologické motívy odstránenia článku.
To, že nie je citlivý na vulgarizmy, tiež nie je pravdou. Záleží na kontexte.
Čo sa týka kritického hodnotenia práce administrátora blogerom: veď si už konečne prečítaj kódex blogera na tomto portáli.
Nerozumiem, prečo by si tak mala zlikvidovať klientelu?
Práve naopak, stúpla by jej popularita, zvýšila by sa aktivita blogerov a mohlo by to prilákať aj blogerov nových.
Dalo by sa uvažovať aj o modifikáciách, napríklad blogeri aktívni minimálne raz do týždňa by mohli víkendovú Pravdu dostávať týždenne. Istým ukazovateľom by mohla byť popularita blogerov, čítanosť a nejaký systém hodnotenia článkov čitateľmi (prípadne portálom samotným).
Systém písania pod vlastným priezviskom by sa dal v prípade blogerov zaviesť hravo.
Stačilo by, ak by portál "pravda.sk" začal zasielať raz mesačne jedno číslo printu víkendovej Pravdy tým blogerom, ktorí sú aktívni, na adresu, ktorú uvedú pri aktivácii konta blogera. V prípade, ak sa noviny začnú vracať ako nedoručené, bude konto blogera zrušené.
Aký máš na takúto predstavu názor ty?
No a ty bloguješ pod svojím skutočným priezviskom, Milan?
"Takže namieste je aj otázka, že ako je to s tým zasahovaním Ruska do amerických prezidentských volieb, keď to bolo presne naopak?"
Takže namieste je otázka, ako je to s tými sovietskymi gulagmi v 30tych a 40tych rokoch, keď to bolo presne naopak a koncentračné tábory mali Nemci? ...to je taká istá logika: ako môžu existovať jablká, ak existujú hrušky?
...a čo sa týka toho... ehm... prieskumu: do očí bije ten podivný umelý alibizmus - mierna väčšina je dnes v Rusku proti útoku na Ľvov, ale iba mierna, pre prípad, že ak bude dobytý Kyjev na základe dnešnej odvolávky na požiadavku väčšiny, tak následne stúpne aj podpora útoku na Ľvov.
Tak nech mi niekto vysvetlí, na kieho šľaka je táto komédia dobrá.
Vyše dvoch rokov tu píšeš o tom, kde akých poradcov a kde akú obsluhu z armád NATO úspešne zničili ruské zásahy, pričom zvyčajne ide o úspešné zásahy hotelov v prípade, ak raketa zasiahne stred mesta a zabije civilistov,
v debatách je možné nájsť príspevky od kadejakých "nestranných mierotvorcov", v ktorých bežne píšu o účasti vojakov z krajín NATO vo vojne proti Rusku na Ukrajine
a zrazu tu "RF zdôrazňuje, že akékoľvek zapojenie vojakov z krajín NATO do útokov na OS RF bude odrazené odvetnými útokmi na miesta, odkiaľ útoky na RF prišli. Teda aj útokmi na ciele napr. v Poľsku, Francúzsku, Pobaltí, či inde v Európe a vo svete."
Nemali tie odvetné útoky prebiehať teda už pomaly dva roky?
Kvalitný ručný balet predvádza v poslednom čase pán predseda vlády. Ten klame na tlačovkách už do takých morálnych hĺbok, že musí okolo seba mávať rukami ako na 1. mája, aby sa vôbec ako tak udržal na hladine reality.
Pomôžem ti vstúpiť do seba v tom, ako byť ešte lepším džentlmenom a dám ti dobrú radu:
over si aspoň presné znenie mena toho, o kom chceš písať. Na žiadnu moderátorku JOJky, ktorá by sa volala Kresťanko či Kresťanková, si totiž nespomínam.
V roku 2020 sme do rozpočtu EÚ odovzdali necelú 1 miliardu eur, od EÚ sme získali 2,5 miliardy eur.
V roku 2022 (najlepšom v clách za predošlé roky) sme na cle vybrali 40 miliónov eur, z toho Slovensku zostáva 25%.
Na Západe pracuje niekoľko stoviek tisíc občanov Slovenska, ale pochybujem, že by sa pri vystúpení z EÚ na Slovensko vôbec chceli vrátiť.
Výnosy z kapitálu idú samozrejme zväčša do materských krajín, ale v prípade vystúpenia SR z EÚ predpokladám, že práve kvôli novým clám a daniam (boli by sme mimo schengen) by tieto pobočky jednoducho prešli do iných členských krajín EÚ.
Nuž a si si stopercentne istý, že je Biden povinný kandidovať za Demokratov, ak vyhrá primárky?
Aká bola trebárs bilancia príspevkov a príjmov medzi EÚ a SR v roku 2020? Nájdi si to.
Ty by si reagoval na anonymné výzvy?
Pokojne sa vyrozprávaj: ver tomu, že môj článok je pre vnímanie Markízy ľuďmi v konečnom dôsledku menej škodlivý, než tvoj. Ono totiž sklamané očakávania sú väčším negatívnym motivátorom než očakávania potvrdené, a tak narobí v očiach dezolátov menšiu škodu potvrdená iracionálna viera v existenciu lgbt médií, než sklamané očakávania z tebou predpovedaného, avšak nenaplneného, konca Markízy. To sa týka aj iných vecí, vrátane prístupu Ruska k Slovensku, či právd o očkovaní proti kovidu. V konečnom dôsledku tak svojimi článkami svojich ľudí sklameš a naštveš viac než ja. Mne svoje nenaplnené očakávania nikto vyčítať nepríde, vám alternatívnym blogerom ale rozhodne.
...boli súčasťou ČSSR a RVHP, emčo?
Ani jedna z tradične neutrálnych európskych krajín nebola v skutočnosti politickým ostrovom. Nikdy. Ich bezpečnosť a hospodárska stabilita bola garantovaná Západom tým, že síce de iure jeho súčasťou častokrát neboli, ale de facto rozhodne áno.
Faktom je, že strašnou tragédiou časti (geograficky) európskej ľavice je viera, že ruský nacionalizmus je nevyhnutnou súčasťou ľavicovej ideológie. Netvrdím, že na to nemajú právo, ani netvrdím, že časť voličov to neoslovuje, myslím si však, že ľudia typu Peter Weiss a Brigita Schmoegnerová by sa mali ešte raz pokúsiť do veci oprieť, kým ešte na to majú silu a aspoň sa pokúsiť vytvoriť slovenský ľavicový subjekt európskeho názorového formátu.
Inak tu bude ľavá strana spektra naďalej pochybnou doménou kadejakých blahov a ich čegevarovských videopromotions aktuálne vydávaných kníh.
Mohol by som plytko kontrovať, že síce rozumiem tvojim chorým túžbam, ale u mňa s nimi určite nepochodíš. Vieš ale veľmi dobre, čo bolo motívom tohto článku a vieš veľmi dobre, že so sklonmi a inakosťami to nemá nič spoločné.
Ale je faktom, že na tieto tvoje eštebácke maniere som si už zvykol. Čakal som, že sa do tejto debaty dovalíš a čakal som, že práve s týmto. Prvý plán je prvý plán.
Bolo by odo mňa trápne to nejakým spôsobom vyvracať. Nepotrebujem to.
Ak ťa to upokojí, tak mne boli včera stiahnuté články dva. Tak som dodatočne mierne zjemnil niektoré expresívne výrazy, ktoré, uznávam, mali potenciál uraziť jemnocit, ale úprimne, teraz je mi už jedno, či sú tie články mravne prípustné.
Podľa môjho názoru bol tvoj článok stiahnutý jednoducho preto, lebo ide o ťažkú fabuláciu. K zmene na poste vedúceho spravodajstva Markízy totiž došlo už v decembri 2023 a tak sa asi ťažko môže jednať o reakciu na kroky novej vlády vo vzťahu k reklame v súkromných médiách.
No, keď si ma teda už teda tak pekne a milo oslovila: vieš, ani len fakty si si neoverila. Proste si našla článok od Daniša (alebo niekde inde si našla nejakú zmienku) a poďme, bez overenia, bez prieskumu, si si išla oficiálnu líniu. A to si ešte tu nižšie do príspevku napísala, že blogy nepíšeš na základe dojmov, ale faktov.
Netvrdím vo svojom článku, že "Slovákom vadí, ak je niekto homosexuál", píšem tam, že to prekáža národným konzervatívcom na Slovensku.
Ale s tými klamstvami a manipuláciami máš možno pravdu, len, vieš, nie vždy si ľudia aj zisťujú, či náhodou klamaní a manipulovaní nie sú. Proste len automaticky preberajú, čo im kadejaký štandard predhodí.
Odporúčame