V prvom rade pochybujem, že by všetci Slováci do jedného boli národnými konzervatívcami.
No a v druhom rade predpokladám, že väčšine národných konzervatívcov bude fakt, že v prípade nového šéfa spravodajstva Markízy ide o človeka z LGBTQ komunity, vadiť viac ako veľmi.
V rade treťom by som zasa spomenul fakt, že Slováci sú už kvôli svojej národnej mentalite viac konzervatívnym národom, než trebárs Česi -- a to tvrdím i na základe svojich vlastných postojov, s ktorými neraz sám musím pri kontakte s vonkajšou realitou a jej prijímaním bojovať, avšak na rozdiel od mnohých iných aspoň z času na čas úspešne (dúfam).


