Hmmm , čo si myslíš , kto bol pri tom výbuchu v tej elektrárni ? Rusi alebo ukrajinci ???
Hmmm , čo si myslíš , kto bol pri tom výbuchu v tej elektrárni ? Rusi alebo ukrajinci ???
Ťažko pochopiť prečo tu nezostávajú ? Z 90 % ukrajinských utečencov su tí zo západných príhraničných oblastí kde sa nič nedeje a len využívajú možnosť dostať sa do eu . A inžinieri , to je klasika
Sulinovi je úplne jedno čo bude s občanmi slovenska , jemu a ani nikomu zo súčasnej plagiátorskozlodejskej vlady , ím je úplne fuk že občania budú lízať podlahy od biedy
Takže tupčekovia suhlasia so sankciami ale plyn potrebujú , oni fakt srandujú
A Ty si potom čo ??? Žeby hlúpy a slepý prostitút platený dolármi ????
Nuž i v 140 miliónovom rusku sa nájde veľa tupcov
Pravdasa stala neobjektívnou a podliezavou súčasnému režimu a tou sa stala keď jej pred časom hrozilo odobratie akreditácie , pamätám si tú ich zmenu z objektívneho spravodajstva na súčasnú neobjektívnu žumpu
Toľko blbostí v jednom článku až je z toho na grcanie
Kubiš by si mal uvedomiť že Slovensko nemá byť americká a nemecká kolónia
K takymto ľuďom je škoda sa vyjadrovať
Keďže rusi ovládaju vzdušný priestor ta pre nich nebude problem s doplňovaním zásob a istotne majú zabezpečené i pozemné koridory
Tu máš odpoveď na tú fungujúcu elektráreň černobil
Černobyľská atómová elektráreň je atómová elektráreň blízko mesta Pripjať na Ukrajine, 3 km severozápadne od mesta Černobyľ, 16 km od hranice Ukrajiny a Bieloruska a asi 110 km severne od Kyjeva. Wikipédia
Dátum uzavretia: 15. decembra 2000
Dátum otvorenia: 26. septembra 1977
Samozrejme že bude žiť , ale už bez fašistov a vrahov
A prečo amíci rýchlo utiekli ešte pred tým z tých základní na ukrajine a chemických labakov na ukrajine , veď keby o tom od rusov nevedeli tak by npr.na tom letisku zahučali alebo i tých laboratóriách , lenže amici museli veľmi rýchlo zničiť v tých labákoch všetky dôkazy o tom čo tam robili , ale príde sa na to čo tam robili !
Žasnem , tak podľa Kulebu , ukrajinci porazili nemcov cez vojnu v kyjeve :- ))))))))
Ale keď ukroši zabíjali 8 rokov rusov , to bolo akože ok ?
Odporúčame