Je to jednoduché , amíkom sa jedná o ten odpad ktorý mali podľa dohôd ukrofasisti zničit a nie uskladňovať a tak ohrozovať rusko a svet výrobou atómových zbraní , ak sa nemylim tak z černobilu už tie použité tyče rusi už odviezli
Je to jednoduché , amíkom sa jedná o ten odpad ktorý mali podľa dohôd ukrofasisti zničit a nie uskladňovať a tak ohrozovať rusko a svet výrobou atómových zbraní , ak sa nemylim tak z černobilu už tie použité tyče rusi už odviezli
No daj aké skúsenosti máš Ty zo 45 a 68 roku
Hej Ty inteligent , tak popíš čo je hdp , ale nie tú blbosť čo tu napìsal predchodca ,
Vo veľmi vyblednutej levandulovej farbe
Hmm, a je na solárne panely v rámci znižovania emisií ? Veď i atóm je podľa niekoho škodlivý
To čo pojedol tento "" odborník "" ? Alebo ho niekto veľmi presne trafil po tej jeho prázdnej hlave ???
A to bol aký princìp keď ukrofašisti zabili za 8 rokov viac ako 13 tisìc ľudí ?
Dúfam že nie sú až takí idioti ako v čechách
Hmm , takže darujeme ukrofašistom naše tanky , a od nemčúrov kúpime za ťažké euráče ich staré šroty ??? Veď nemčúri ich majú cca 35% v šrotovom stave
Americké prsty sú dlhé
Len v prázdnej hlave ako je Tvoja , môže vzniknúť taká debilovina
Hlupáčik , dávali to na BR OSN už v 2014 , takže najskôr si niečo zisti a potom keď zoberieš lieky , tak sa vyjadruj
Ukrajinský národ vyhladzujú amíci s domácimi fašistami
Fíni sa sťažujú že rusi lietajú kde nemajú a majú podozrenie že porušili hranicu s fínskom ? :-))) Tak oni ako už budúci člen NATO ani nevedia či rusi narušili ich hranicu ??? A vzrušujú sa nad rusmi ? Čo si mysleli že to bude tak ako doteraz , keď fínsko bolo neutrálne ?
Kvôli tomu aby sa mohol pohybovať po "" demokratickom západe "" zapredá a bude klamať a vravieť presne to čo mu nadiktujú
Mal som " česť " spoznávať niekoľko mesiacov nórskych kamionistov , bez problemov ťa vytlačia
Odporúčame