Malá otázočka , to podľa vrtule viete že to je ruská helikoptéra ?
Malá otázočka , to podľa vrtule viete že to je ruská helikoptéra ?
Ďalšie klamstvo na pravde , rusi vraj ostrelujú donbas , tak si na tejto velaváženej pravde pozrite na Youtube Patrika Lancastera a uvidíte kto je kto
Ak by si čítala pozeral skutočne všetko tak by si o tomvedel
Už v titulke do diskusie pravda klame o objektívnom informovaní
Pravdu , stačí si spomenúť ako rýchlo vyhodili Sagana na TDF , ak by to bolo vtedy v opačnom garde , tak by Cavendisa na 100% navylúčili
To budú istotne experti ktorý zisťovali novičok :-))))
Niečo pre obhajcov patriotov z oficiálnej stránky : The target acquisition system in the missile acquires the target in the terminal phase of flight and transmits the data using the TVM downlink via the ground radar to the engagement control station for final course correction calculations. The course correction commands are transmitted to the missile via the missile track command uplink. The high-explosive 90kg warhead is situated behind the terminal guidance section.
The missile has a range of 70km and a maximum altitude greater than 24km. The minimum flight time is less than nine seconds while the maximum is three and a half minutes.
Ja žasnem ako "" Pravda "" upadla do rixolezectva vláde , odkedy jej hrozilo odobratie akreditácie na tlačové besedy u pionierky a šaška
:-))))) , to si dostal príkazom z us ambasády ???
Že ti hlavu od tých sprostostí nevybuchne hlava
Jeden tupec z krajiny ktorá vydierala , kolonizovala a okrádala takmer polovicu sveta ide moralizovať ? Veď ešte i v dnešnej dobe okrádajú iné krajiny !!!!
Jedna vec je nápis a druhá , kto v skutočnosti tam bol
A proamerických trollov tu kecá neúrekom
Ukázal že má pevnú chrbticu
Takže stoltenberg vyzýva putina na rokovanie a dialóg ? To je fakt dobré , Putin o tom vravel už vyše 8 rokov a všetci na neho kašlali
Hmm, a čo keď oslobodili 70% Luhanska ?
Skvelé jazdy a zaslúžené víťaztvo
Vzrušovalo ju i bombardovanie krajín jej "" demokratickou " armádou vo svete ??? Typický americký pohľad , čo robia oni tak to je demokratické , ak robia to isté iné krajiny tak to je : fuuuuuuj veľmi kakané
Každá vojna je zlá , a tak isto bolo zlé i to vyvražďovanie na Donbase
Odporúčame