Minimalne teba. Ked sa uz obtazujes to aj komentovat.
Minimalne teba. Ked sa uz obtazujes to aj komentovat.
Opat si tu niekto ide kupovat volicske hlasy za nase peniaze. Preco by mal starosta dostat odstupne ? Starosta ma predsa zamestnanie na dobu urcitu.
A velkymi cervenymi pismenami by malo byt vyznacene kolko percent si z celkovych mzdovych nakladov kradne tento mafiansky stat.
A naco to citas a potom este aj komentujes ked ta to obtazuje ?
Ano, a este sa nas snaz presvedcit, ze Zem je plocha.
Poprepajana na mafiu je akurat tak nasa vlada. Prave jedneho z nich vydavaju do Talianska...
A ficovolici stale nie a nie pochopit, ze Kiska kupil pozemky od vlastnika ktory mal v tom case na pozemok list vlastnictva. Takze ak sa stal podvod, tak este predtym, ako pozemok Kiska kupil.
Asi si to nepochopil, ale ja som chcel svojim prispevkom povedat, ze v dnesnej dobe nie je dobre niektore veci davat na verejnost, pripadne inym osobam. Takze ani ja nemienim odhalit svoju totoznost. Cudujem sa ale, ze vy vsetci co tvrdite opak, svoju totoznost tiez nechcete odhalit. Hovori sa tomu schizofrenia.
Takze ak mas mas ciste svedomie, poprosim tvoje meno. Podme ty frajer !
Robos za sustruhom nema minimalku. Minimalku ma dojicka a kopu inych ludi pracujucich v polnohospodarstve. Potom su tu priplatky za nocne (pekari, dojicky ktore zacinaju uz o tretej...).
Najvacsie sucho nemame, ale zato mame "najsocialnejsiu" vladu. Zvysovanie minimalnej mzdy ktore nie je podmienene rastom ekonomiky, nocne, vikendove a ine priplatky, to vsetko ma na to vplyv...
Za tento prispevok mi Soros zaplatil 5 €. Rokujem ale o zvyseni, chcel by som aspon 7 €.
Umyselne urcite nie. Su to obycajni robosi. Najjednoduchsi z jednoduchych. Oni moc nerozmyslaju a nedokazu si uvedomit co moze sposobit odhodena cigareta.
Asi ti unikol jeden podstatny fakt. Poziar sposobili lesni robotnici...
Nadrze s objemom niekolko desat tisic litrov? Hm, ty si iny "znalec". To ake lietadlo unesie niekol desiatok ton nakladu vody?
Raz ti ale pred auto vbehne ten co rozum nema a potom budes dakovat Bohu ze mas kvalitne gumy lebo nic ine ti nepomoze. Podla tvojho tvrdenia usudzujem ze moc skusenosti s jazdenim nemas ...
A opat sa tu zhrklo stado dochodcov co kazdy den stoji rano uz od siestej pred Lidlom a nedokaze pochopit ze je kazdeho osobna vec kedy chce nakupovat. Dokonca aj predavacka sa moze slobodne rozhodnut ci bude alebo nebude akceptovat pracu cez sviatok.
To akoze tento pripad porovnavaju Smeraci s pripadom Druckerovej manzelky? To uz je ine zufalstvo.
A kolko ze to je ta nasa Socialna poistovna v minuse ?
Odporúčame