Hej, v stredoveku zili ludia aj bez toaletneho papiera. Ak chces na tuto uroven prirovnat eru vlady komunistickej strany v Ceskoslovensku, nech sa paci !
Hej, v stredoveku zili ludia aj bez toaletneho papiera. Ak chces na tuto uroven prirovnat eru vlady komunistickej strany v Ceskoslovensku, nech sa paci !
Asi nikto nebude nic pisat, pretoze ziadny vypadok masla a vajec nebol. A ak by aj bol, bez vajec vydrzis hocikolko. Bez toaletaku ani den.
Teraz to je prehladne ? Uplny TOP je, ze firmy musia platit koncesionarske poplatky za svojich zamestnancov !
kokos ty mas problemy. Jak stara zakomplexovana pani ucitelka ktora je po 50 rokoch ucenia tak zmagorena ze ma potrebu napominat za kazdu blbost. Ulavilo sa ti ?
Takze za to vsetko nemoze Richter? Som si myslel ze on je genius a cuduj sa svete, ono sa to znizuje v celej EU.
cca 28 st. Nic vynimocne. Urcite sa potvrdi nejaka vrodena srdcova chyba za ktoru nikto nemoze.
Takze nakoniec budu za to vinni novinari. OOOOO jak primitivne.
Naco mi je 500 Mbs ked pausaly s pouzitelnymi datami stoja od 30 evri vyssie.
Nechapem tie primitivne reakcie. Ked vas NHL nezaujima, preco to citate? A preco este aj komentujete?!
3 roky to tam nejak vydrzi. Dostane 30 mil a je zahojeny. Ja by som nevahal.
Ja som pochopil podstatu. Naroky na dopravnu infrastrukturu pred sto rokmi a dnes su neporovnatelne.
Myslim ze v BA sa aj dnes na koni alebo pesi dalo dostat vsade. Pred sto rokmi by si sa na aute nedostal nikde.
A ako sa to podla teba riesi ? Vyber dani stale stupa a dlh narasta. Tento rok deficit, buduci rok deficit. Richter kazdy mesiac zvola bombasticku tlacovku ako klesa nezamestnanost a co z toho. Nic. Opat si poziciame a rozdavame. Z cudzieho.
Ekonomika slape vraj ako diva, nezamestnanost na historickom minime a cuduj sa svete, opat si musime pozicat. Jaaj, sak idu volby, a nie je z coho rozdavat. Aj obedy zadarmo pre decka v skole, aj vianocne dochodky treba zdvojnasobit ...
Nie 5 ale 50 mm zrazok spadlo v BA. Skus aj argumentovat, nielen silou mocou vypotit nieco, aj ked je o nezmysel.
Co z toho ? Slovensko sa opat o nieco viac zadlzilo a Kazimirovi to moze byt v pazi, pretoze kto a ako to splati uz nebude jeho starost.
No jasne. 20.000 euro zisk za mesiac 7 ludi a plat 350-400. To su take tie rozpravky co si medzi sebou rozpravaju zamestnanci o svojich zamestnavateloch.
Vrtulnikmi sa material vynasa aj v sucasnosti, ale je to nejak obmedzene. Hlavne na zaciatku sezony sa vozia sudy s pivom a pred zimou uhlie. Ak by neboli nosici, ten vrtulnik by musel lietat kazdy tyzden. On zas nema nosnost 5 t ako si mozno myslis. Jeden prelet vrtulnika narobi dost velky ramus. A stavanie lanoviek je uplne mimo. Z ekologickeho hladiska uplne zle.
Slovensky zamestnanec dostane mzdu, auta platia cestnu dan, dialnicne znamky a slovensky zakaznik zaplati 20 % DPH. Ale kludne sa tieto zahranicne firmy mozu zbalit a na ich mieste potom mozme pestovat krumple alebo hrdo palit vatry zvrchovanist a spievat pri tom slovensku hymnu.
Ten priemerny vykon v Nemecku je urcite vacsi, pretoze tam chodi do restauraci ciac ludi ako u nas. U nas vela restauracii len tak tak preziva, takze castokrat tam zamestnanci nemaju co robit. A za dalsie, ceny v tom Nemecku su niekolko krat vyssie ako na Slovensku. Za 5 euro sa tam v restike veru nenajes. A to plati vo vase, nielen v restauracnych sluzbach, ktore som uviedol ako priklad. Ekonomika na zapade slape ovela rychlejsie ako u nas. Ceny su taktiez ovela vyssie. Mam vela znamych co robia v zahranici a cuduj sa svete, zarabaju celkom dobre a nikto, ani jeden z nich nema vlastnym byt, o dome ani nebudem hovorit ...
Odporúčame