Takze si to zhrnme: dotujeme stratovy biznis tazby najmenej kvalitneho uhlia ake existuje a takisto dotujeme prevadzku tepelnej elektrarne v Zemianskych Kostolanoch, ktora na nas chrli taky sajrat ze tam museli postavit najvyssi komin na Slovensku.
Takze si to zhrnme: dotujeme stratovy biznis tazby najmenej kvalitneho uhlia ake existuje a takisto dotujeme prevadzku tepelnej elektrarne v Zemianskych Kostolanoch, ktora na nas chrli taky sajrat ze tam museli postavit najvyssi komin na Slovensku.
Prepac, ale je to tak obsiahla tema, ze to tu naozaj nema cenu rozpisovat ludom ktori by to aj tak nepochopili. Mam prirodovedne vzdelanie, nie som meteorolog ale z meteorologie a klimatologie som mal 5 semestrov takze viem o com hovorim.
Je fakt taky problem si to precitat pekne pomaly aby aj menej chapavi ako ty pochopili pisany text ? Turnaj bol v Bielorusku a Bystricanov napadli rusi hrajuci za CSKA Moskva.
No neviem kto je v tomto pripade idiot :-)
Preco sa silou mocou chces vyjadrovat niecomu, comu absolutne nerozumies. Splietas a spajas tu veci ktore spolu nesuvisia.
Takze najprv mal byt minister kultury, teraz minister vnutra. Tragikomedia v podani Smeru pokracuje. Odbornost nadovsetko.
este raz a zrozumitelne: Kiska kupil pozemok od majitela, ktory mal v tom case na tento pozemok list vlastnictva. Pozemok bol na katastri zapisany na meno, od ktoreho Kiska pozemok riadne kupil.
Proti vlade bolo v uliciach asi tak 1000 x viac ludi. Asi ti usla tato skutocnost.
Prieskum doveryhodnosti politikov (April 2018): najviac doveryhodny - Kiska (67 %). Najviac nedoveryhodny - Kotleba (76 %), Fico (72 %) ....
Uz sa postavili. Minule ich bolo hadam aj 50 pred prezidentskym palacom :-)
Ja len na upresnenie smeracikovia. Kiska kupil pozemok od vtedajsieho pravoplatneho vlastnika. Ak sa Francovi nieco nezda, nech zaluje tych, co pozemok previedli na majitela od ktoreho pozemok legalne Kiska kupil.
Sucasna dlhova amnestia, mam na mysli bankroty fyzickych osob, je obycajne populisticke divadlo. Ludia si napoziciavali peniaze, nakupili elektroniku a iny spotrebny tovar a zrazu prestali splacat. A Fickova vlada jednoducho tieto dlhy zmaze. Dlhy fyzickych osob voci firmam. Pozor, nie voci statu ! Na to si Ficko a spol dali velky pozor. Rozdavat vedia, ale nie zo svojho. Bankroty fyzickych osob neriesia podstatu problemu (vysoke uroky, vysoke odmeny exekutorom...), je to obycajne bohapuste kupovanie si priazne mentalne menej vyspelych ludi. Castokrat na to doplacaju male firmy ktore len chcu ziskat svoje peniaze za predany TV ci pracku, ale iny sposob ako cez exekutora to nejde ! Bankrotom fyzickej osoby o tieto penize firmy navzdy pridu.
Tvoja firma nic nepodpisala. Ale zamestnanec podpisal, ze suhlasi so strhavanim splatok zo mzdy. OOOO Boze, jak nizke je pravne povedomie ludi...
A kto im brani pozicat si v banke za 3 % ? Kiska im drzi pistol pri hlave pri podpise zmluvy ?
Aha, takze klasika. Od ostatnych chces aby svojim ludom zvysili plat o 50 %, ale ty odmietas hocikomu inemu platit co i len cent.... mimochod podnikam uz 20 tokov, mam 15 zamestnancov, niektori su vo firme uz od zaciatku, takze az tak sa asi zle nemaju, ale zvysit platy o 50 % je jednoducho nerealne. Ja si peniaze na kopirke netlacim. Ty si preco nezvysis plat o 50 % mudrlant ?
Pochval sa. Ty mas aku firmu, kolko ludi zamestnavas a hlavne kolko im platis ? Mudrlant.
Ak niekto nerozumie preco sa Druckner branil odvolaniu Gaspara vysvetlim: jednoducho nedostal na to povolenie. Druckner, Pellegriny a dalsi su obycajne babky v tejto Slovenskej tragikomedii ...
No jasne. Na Slovensku urcite. 900 euro vreckove :-) Tych par desiatok utecencov co sa z nejakeho mne neznameho dovodu rozhodlo poziadat o azyl na Slovensku tu doslova zivori. o 900 eurach sa moze len snivat. A to co dostavaju v Nemecku nam moze byt uplne jedno. Z nasich penazi to nejde. Ale 900 euro nemaju ani tam. To si len ty uveril nejakym zarucenym sprava, na "doveryhodnych" portaloch typu Zem a Vek a podobne ...
Odporúčame