Za odovzdané zbrane Ukrajine dostaneme možno menej, ako bolo sľúbené, obáva sa Blanár. Naď reaguje
Predpokladám, že si priaznivec a možno aj volič pána Naďa. Je to v poriadku, voľ si koho chceš. Na tom Naďovi mi vadí to, že je to patologický klamár. Možno si aj ty zachytil výrok toho človeka, minulý rok na jar, že jeden politik zo Smeru si bol v Moskve pre peniaze na volebnú kampaň , pre svoju politickú stranu, teda pre Smer. Pre ten Smer, ktorý mal dosť peňazí, ešte z predchádzajúceho obdobia. Na otázku moderátora, či moderátorky, že ako sa volá ten politik, Naď povedal, že je to utajovaná skutočnosť a že to oznámi neskôr. Oznámil niečo? Ani náhodou. Povedal, že naše nebo budú chrániš spojenci, svojimi prostriedkami. Kde je Patriot? Kde je Mamba? Aj opoziční politici patria do nášho politického prostredia, ale vyložení klamári , ako Naď, určite nie.