Tak je to správne a tak to má byť. Pán minister Šutaj Eštók chce dodržovať zákony a to sa tu viac, ako tri roky, vôbec nenosilo. Samotná pani Čaputová predsa obhajovala elitných Čurillovcov, čo si so zákonmi a ich dodržiavaním, veľa starostí nerobili. Uvidíme, že či si parlament zvolí cestu zákona, alebo nie. Nuž a odvolanie poslanca Blahu z funkcie podpredsedu parlamentu za to, že vymenil fotografiu Čaputovej, za fotografiu oveľa známejšieho človeka a že vlajku neexistujúcej krajiny vymenil za našu štátnu vlajku, je už od opozície čisté zúfalstvo. Napríklad ja by som tú slovenskú vlajku za tú modrú s hviezdami, vymenil asi tiež, fotku Čaputovej by som tiež dal do skrine, alebo niekam do skladu, aby sa jej nič nestalo a namiesto nej , by som si zavesil na stenu náš jednoduchý, ale veľmi pekný, štátny znak.

