Ja si myslím, že nikto, ani Fico, nebude mať záujem o rady od takého človeka, ktorý za 5 mesiacov sedenia v premiérskom kresle , nedokázal nič iné, iba vpustiť na naše územie, bez akejkoľvek kontroly, vyše 40 000 ekonomických imigrantov o ktorých nevieme, že kto sú a odkiaľ sú . Predpokladám, že mu za to Čaputová poďakuje, lebo to je jediné, čo za obdobie svojho "premiérovania" , dokázal. Nezostáva nič iné, iba Čaputovej za takúto vládu "odborníkov" , srdečne poďakovať.

