Matovičová, Hegerová a aj Ódorová, či skôr Čaputovej vláda , mohla robiť čo chcela, takzvané demokratické a mienkotvorné médiá neustále útočili do Fica a trochu menej do SNS . Pellegríniho očividne nechválili, ale ani do neho veľmi nerýpali. Šimečkovi prestierali červený koberec, do úradu vlády a pomáhali im v tom aj naši europoslanci, mimovládky a zahraničie. Prišli voľby a vyhral ich Fico. Bez pomoci masmédií, či skôr, napriek tým médiám. Boli aj také časy, že politici potrebovali masmédiá a dnes je taká doba, že mnohí politici si vybierajú, že ktorým médiám budú dávať rozhovor a ktorým nie. Ja tým odmietnutým novinárom ich osud nezávidím, ale si to zavinili sami. Stačilo, aby boli objektívni a nestranní a boloby všetko O.K.

