Keď tí Američania majú mapy mínových polí, ktoré sami nakládli, tak by ma zaujímalo, že prečo tie mapy neposkytli krajinám, v ktorých tie americké míny, ešte stále mrzačia a i zabíjajú ľudí. Jedná sa najmä o Indočínu, teda Vietnam, Kambodžu a Laos . Čo sa týka toho ruského zamínovania piatimi mínami na jeden štvorcový meter, tak to je teda riadna somarina. Keby autor článku vedel, že čo je to protitanková mína, tak by vedel, že 5 sa ich na štvorcový meter ani nezmestí. Okrem toho, ak by ukrajinský tank nabehol na jednu takú mínu, tak by výbuch jednej míny, inicioval výbuch všetkých nakladených mín , v celom mínovom poli. Ja neviem, že kto túto hlúposťz o ruských mínach napísal, ale že ten človakl nemá o mínach ani šajnu, je isté. Autorovi článku by som odporúčil si prečítať niečo o ruskom zamínovacom systéme , zvanom Zemledelec. Možno ho to prekvapí, ale Rusi sa svojimi tankami, môžu úplne bezpečne pohybovať po priestore zamínovanom Zemledelcom .


