Čaputová na Ukrajine: Môj postoj k vojne nie je politický, ale ľudský
Ja som rád, že u nás všetko funguje, že už prebehli predčasné voľby a každé ministerstvo má svojho ministra, ktorý o dušu spasenú, maká pre to, aby sa nám všetkým dobre a ešte lepšie žilo. Vychádzam totiž z toho, že Mgr Čaputová cestuje na návštevu Kyjeva, ktorej návštevy, mi zmysel úplne uteká. To naozaj je u nás všetko v poriadku? Vláda je v demisii, preto by mala Čaputová kontrolovať jednotlivých ministrov a dennodenne na nich tlačiť, aby robili to, za čo berú kráľovské platy. Mala by sa napríklad zaujímať o to, že ako je možné, že Heger, okrem toho, že sedí na troch ministerských stoličkách, stíha ešte robiť volebnú kampaň, pre tú svoju, či skôr Matovičovú politickú stranu.