Výpovedná hodnota tohoto článku je taká, ako aj mnohých iných článkov v naších médiách. teda, blíži sa k nule. Nejedná sa o nič iné, iba o to, že je treba za každú cenu "potrestať" Maďarsko a najmä Viktora Orbána za jeho neposlušnosť voči bruselskej administratíve a spolku NATO. Orbána a jeho Fides , si už dlhší čas volia Maďari a ja si myslím, že keby mali lepšiu voľbu, tak by ho určite nevolili. V článku je graf, ktorý neukazuje absolutne nič. Graf, ktorý by niečo ukazoval a dokazoval, by bol ten,ktorý by ukazoval, že koľko mäsa, chleba, mlieka, vajec, oleja, zeleniny, ovocia, si môže kúpiť náš občan, za priemerný plat u nás a koľko v Maďarsku. Ja nakupovať potraviny do Maďarska nechodím, ale od ľudí, ktorí tam chodia nakupovať viem, že napríklad v Komárome pri Tesku, stojí viac osobných áut s našimi, ŠPZ, ako s maďarskými. Ak by boli potraviny v Maďarsku drahšie, ako u nás, tak by tam určite tie autá od nás nestáli , ale naopak, tie maďarské, by stáli u nás.


