Vymknúť Rusov z Európy? Má to zopár háčikov
Mám stále silnejší dojem, že celá patália okolo Ukrajiny a sankcií proti Rusku skončí tak, že Rusi, nebudú mať možnosť si v svojich obchodoch kupovať napríklad francúzske syry, Nebudú môcť ísť do mekáču , na hambáč a ich automobily nebudú vybavené najvychytenejšou západnou technikou. Za to, budú mať obchody plné tovaru, cenovo dostupného, budú mať cenovo dostupný benzín a naftu, lacné kúrenie, elektriku a plyn. My budeme mať v obchodoch dostatok francúzskych syrov mekáč bude v každom meste a naše autá, budú plné rôznych, najnovších vychytávok . Otázkou však je, že či pri vysokých cenách za elektriku, plyn, naftu , benzín , kúrenie a pri vysokých cenách potravín a všetkého iného, budeme mať na to, aby sme všetky "výhody", ktoré budeme proti obyvateľom Ruskej federácie mať, budeme môcť, kvôli nízkym platom, aj využiť. Potom, si možno niektorí politici spomenú na slová veľkého syna Francúzska, Charlesa de Gaulla , o Európe, od Lisabonu, po Vladivostok .