Až tri tlačové agentúry a jedny noviny, sa museli spojiť, aby vypotili tú velekrávovinu, že Rusi ostreľujú Záporožskú jadrovú elektráreň, najväčšiu jadrovú elektráreň v celej Európe, ktorú majú v svojich rukách. Novinárskou perlou ducha je aj tvrdenie pána Podoľaka, poradcu Zelenského, že Rusi ostreľujú tú časť elektrárne, ktorá vyrába elektrinu, pre juh Ukrajiny. Teda, Rusi chcú vyradiť z činnosti tú časť elektrárne, ktorá vyrába elektrinu pre to územie, ktoré majú v rukách. To pána Podoľaka nenapadlo, že ak by chceli, tak tú elektráreň jednoducho vypnú ? Prečo by ju mali ničiť, keď je teraz ich? Aby ju museli znovu postaviť ?


