Heger: Chceme ukrajinské sestry a lekárov. Našich je nedostatok
Zaujímalo by ma, že prečo sa v týchto novinách venuje pozornosť tomu, čo povedal človek, ktorý sám o sebe povedal, že o ničom nerozhoduje, lebo nad ním je koaličná rada, teda Matovič, Kollár, Sulík a ešte aj tá odborníčka na všetko, zo strany bez ľudí, Remišová. Inak, stačilo by menej peňazí doslova vyhadzovať von oknom, na rôzne Matovičové nezmysly a na posielanie peňazí na Ukrajinu a bolo by aj na platy lekárom, sestričkám a aj učiteľom. Aby bolo jasné, nie som proti humanitárnej pomoci, veď ju u nás Ukrajincom poskytujeme, ale som proti posielaniu peňazí, lebo pri tej korupcii, čo na Ukrajine vládne, tie peniaze nepomôžu tým, ktorým by pomôcť mohli a mali. Som za materiálnu pomoc, teda lieky. Potravín má Ukrajina habadej. Posielať tam ťažké zbrane, keď Rusko bez problémov monitoruje každú takú dodávku a môže ju zničiť, je zbytočným vyhadzovaním peňazí . Jedine, ak by za tie dodávky zbraní Ukrajina platila tak, ako Američanom.