Von der Leyenová, má úplnú pravdu. Rusko je smrteľným nepriateľom svetového amerického poriadku, v ktorom si USA, robili s jednotlivými krajinami doslova to, čo chceli. Návrat do normálu, teda do viacpólovému svetu, kde by platili aj pravidlá vyhovujúce krajinám EÚ, Rusku, Indii, Číne, arabským, africkým , juhoamerickým a iným krajinám, sa samozrejme, niekomu nepáči. Prečo sa to však nepáči aj pani von der Leyenovej, ktorá by mala zastávať záujmy EÚ a nie USA, to pochopiť neviem.


