Čo by tam Čaputová robila? Čo tá pani vie o Slovensku a jeho dejinách? Veď tá si nevie spomenúť ani na žiadnu našu vodnú, či atomovú elektráreň , ako to rukoklapne dokázala pri návšteve Zelenského v Bratislave, kedy si nespomenula na žiadnu našu atomovú elektráreň a za vodnú elektráreň považuje Vojany, i keď tam síce bola elektráreň, ale nie vodná , ale tepelná. Oravská priehrada, Liptovská Mara, prečerpávačka Čierny Váh, celá Vážska kaskáda, Gabčíkovo , Čuňovo , to tej pani, akosi ušlo z jej pozornosti. O tom, že máme aj atomové elektrárne , v Jaslovských Bohuniciach a v Mochovciach , sa jej tiež do uší nedostalo. Tých vodných elektrární, máme na Slovensku 31 .

