Dosť by ma zaujímalo, že ako inak sa dá pomenovať to, čo Naď, bez súhlasu vlády a parlamentu s našimi lietadlami a S 300 urobil. Ak by to aj bola iba kopa šrotu, ako niektorí ľudia, a i Naď hovoria, tak aj kopa šrotu má svoju cenu a nikto a tým menej akýsi pán Naď, vôbec nemal právo manipulovať s tou kopou šrotu, ktorá odletela na Ukrajinu a bránila Ukrajincov proti ruským raketám . Ak existuje iný termín na také konanie ako vlastizrada, lebo bola zlikvidovaná celá naša protilietadlová obrana, tak by som bol zvadavý, že ako ten iný termín znie.

