Ak sú tí ľudia a organizácie platené zo zahraničia a je úplne jedno že z ktorej krajiny, tak sa ich ten americký zákon bude týkať. O zákone FARA, ktorý platí v USA už veľmi dlho, by som netvrdil, že je to hlúposť. Obdoba toho zákona, okrem USA, už platí aj v Izraeli, Maďarsku, Rusku v Gruzínsku a možno aj v iných krajinách . Nevidím nič zlé na tom, keď bude jasné, že koho záujmy presadujú mimovládky fungujúce u nás. Zakazovať činnosť tých mimovládok nikto nebude .

