2. Dalsiu obrovsku dieru do dochodkoveho systemu urobila vlada tym, ze prijala Dankov zakon o minimalnom dochodku, kedy tych najbohatsich co roky podvadzali ako podnikatelia a zivnostnici a kratili si odvody do zdravotnych a socialnej poistovne ide odskodnit a natrvalo im zvysi umelo starobne dochodky az o 30% a zaplatia to ti dochodcovia co neklamali a odvody platili zakonne.
Tym sa nielenze o nic nezvysia dochodky, ale vsetko to zvysenie zaplatia. Takto sa politika v state nerobi
3. Dnes sa uz chystaju urobit dalsiu a poslednu obrovsku dieru do statneho dochodkoveho systemu tak, ze ak sa k moci dostane liberalna skorumpovana opozicia ako SAS, PS - Spolu, Zalud, KDH, Capa Sorosova z Esetu, tak chce postupne znizovat odvody az celkom zrusit a zdobrovolnit ich, co bude mat za nasledok zlikvidovanie celeho odvodoveho systemu na Slovensku a nebude z coho financovat zdravotnictvo, socialne zabezpecenie a dochodky lebo socialna poistovna bude prazdna

