Dlh Slovenska
Vsimnite si ako vam velmi rastol dlh za Dzurindu a Radicovej
Dlh Slovenska
Vsimnite si ako vam velmi rastol dlh za Dzurindu a Radicovej
Dnesnym rodinam tento balicek velmi pomoze.
Napriklad 2 deti obedy zadarmo 24 x 2 = 48 eur
vlaky zadarmo 20 x 2 = ................. 40 eur
DPH na potraviny 200 eur x 10% = ... 20 eur
Zvysenie nezdan. minima za mesiac cca 40 eur
--------------------------------------------- -------------------
Spolu .................................................. .... 148 eur mesacne a to iba zhruba, co usetria mesacne mlade rodiny.
Pekne nie?
Pred 1,5 rokom mali Kuciakovu vrazdu na klamanie naroda organizovanie majdanu a dnes Kocnerovu treemu, ktoru nikto neoveri a vsetko to sluzi na okydavanie Fica a strany Smer SD
Ano Ficove vlady urobili velky svincik zo Slovenska ked nezamestnanost kleska zo 16% na 4,95%, ked prijalo mnozstvo zakonom na zlikvidovanie ciernej ekonomiky co sa prejavilo aj na vybere dani a odvodov viac ako raz tolko ako za Dzurindu.
Velky svincik urobila Ficove vlady ked nam kazdy rok zvysuju minimalnu mzdu
Ja mam taku otazocku:
Co urobilo KDH a konkretne Hlina dobre pre nas obcanov, ked tu vladol Dzurinda a Radicova?
A ak mate Presporsky dokazy ze Ficove vlady urobili zo Slovenska chliev, je vasa povinnost konat ak sa vam to iba nesnivalo
Register zmluv teda zaviedla Radicova a ak funguje by sme mali mat na vsetky podvody ihned dosah, ci?
Same to neprislo a teraz su prave preto Ficove vlady tercom korporacii, oligarchov, podnikatelov a skorumpovanych Hascakovych medii.
Vsetko to dokazali Ficove vlady a bez krvavych reforiem.
My dobre vieme co na nas chysta opozicia?
Liberalizaciu.
Co bude znamenat pre nas otrocky zakonnik prace?
Co Odvodovy bonus III ak sa liberalni fasisti dostanu k moci.
My obcania najlepsie vieme ako sa posunula nasa krajina za Ficovych vlad.
Z vysokej nezamestnanosti 16% spadla nezamestnanost na necelych 5%.
A vyber dani a odvodov sa za Ficovych vlad zvysil zo 16 miliard rocne za Dzurindu na 34 miliard rocne za rok 2018.
Vieme ake sme mali mzdy v zdravotnictve a v skolstve a v statnych firmach a ake mame dnes?
Vieme o tom ze stat zamestnava viac ako 400 000 zamestnancov, dochodky a socialne davky sa valorizuju kazdy rok podla moznosti.
Porovnajme to prosim s II dochodkovym pilierom, ktory je doslova tunel do dochodkoveho systemu a to aj 20 eurovy priemerny dochodok nikomu nepomoze a este 7 rocna garancia celkom okradne rodiny dochodcov.
Vieme ako vyzeralo ministerstvo vnutra a vsetky ostatne za Dzurindu a Radicovej a ako dnes.
Ficove vlady po Radicovej museli zmenit velmi vela zakonov aby odstranili ciernu ekonomiku co najviac.
Pan Drucker ved vasa strana je tvrdo liberalna zastavajuca zaujmy, korporacii, oligarchov, podnikatelov a Smer SD je strana ktora zastava zaujmy nas obcanov.
Fico sa vam neda nalomit, aby presadzoval vase zaujmy v neprospech naroda
Drucker vy ste bol na osoh naroda iba vtedy, ked ste pracoval pod zastitou Smeru SD Fica ako minister zdravotnictva ale ako liberal ste nam nanic.
A to ze ste liberal svedci o tom ze aj dalsi clenovia co ste zobrali su tvrdi liberali
Overte si to na strane 67 Odvodoveho bonusu III, kde to napisali:
A viete aky dochodok planuje opozicia na cele s hulvatom Sulikom ak by sa dostali k moci pre ludi, ktori este nie su na dochodku?
Sokujuce, citajte:
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany SAS
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
K tomu spoplatnene zdravotnictvo ako bonus od korporacii, oligarchov , liberalov?
Teda nas chcu okradnut. o odvody co rocne tvori ciastku cca 15 miliard eur
Ano tie odvody, ktore si platime my obcania zakaznici v kalkulaciach tovarov a sluzieb a dnes plnia zdravotne a socialnu poistovnu.
Podnikatel ich iba odvedie a v trzbach ich dostane naspat
Ze vsetky prijmy obcanov budu zdanene sa docitate na strane 56.
Dnes za Ficovych vlad nemate dochodok zdaneni a ani z neho neplatite ziadne odvody.
Ale ak by sa k moci dostalo SAS a cela opozicia, tak by vam vysoko zdanili cely dochodok a este by ste z neho platili aj zdravotne a jeden neadresny socialny odvod.
Napriklad
Vas dochodok poberate dnes vo vyske .................... 400 eur
Dan z prijmu 19%............................................... ....... - 76 eur
Socialny odvod 10%............................................... .... – 40 eur
Zdravotny odvod 9% .................................................. - 36 eur
Vyska vasho dochodku, ak by sa k moci dostala liberalna opozicia je iba 248 eur co je len 62% z dnesnych dochodkov
Tuto sumu by ste dostali iba ak by bolo dost penazi v socialnej poistovni na vyplacanie dochodkov lebo tito menovani politici robia vsetko aby v socialnej poistovni ostalo co najmenej financii. Ak by tam bolo malo penazi, tak by ste dostali este menej.
Nech mladi ludia vedia , ze im zrusis aj minimalnu mzdu, vsetky mzdove naroky a vysvetli im aka bude ich super hruba mzda? Mozu robit aj zadarmo ak s tym budu suhlasit a korporacie, oligarchovia urobia vsetko pre to, aby tej prace bolo co najmenej.
Nie tak ako Ficove vlady lakaju zahranicnych investorov s vysokou
pridanou hodnotou.
Teda mozu slobodne a solidarne pracovat 24 hodin denne 365 dni v roku aj zadarmo.
Nikto vas nebude obmedzovat a ked ste tak naivni a sprosti a zvolite nas, my liberali vam to uzakonime ak budeme vladnut.
Teraz pozor ludia, ktori este nepoberate dochodok, aky dochodok by ste dostavali ak by sa tento politicky smejd dostal do vlady aj s celou opoziciou?
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany SAS
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
Nazor obcana:
Sulik vysvetli mladezi, ze oni uz na ziadny dochodok narok mat nebudu a teda budu dostavat iba 121 eur na jednu teplu polievku denne az do smrti, ci budu vlada, ci nie.
Ak by tam bolo malo penazi, tak by ste dostali este menej.
K tomu spoplatnene zdravotnictvo ako bonus od korporacii, oligarchov , liberalov?
Teda nas chcu okradnut. o odvody co rocne tvori ciastku cca 15 miliard eur
Ano tie odvody, ktore si platime my obcania zakaznici v kalkulaciach tovarov a sluzieb a dnes plnia zdravotne a socialnu poistovnu.
Podnikatel ich iba odvedie a v trzbach ich dostane naspat
Ze vsetky prijmy obcanov budu zdanene sa docitate na strane 56.
Dochodcovia viete ako by sa zmenila vyska vasho dochodku ak by sa tieto politicke spiny dostali do vlady?
Dnes za Ficovych vlad nemate dochodok zdaneni a ani z neho neplatite ziadne odvody.
Ale ak by sa k moci dostalo SAS a cela opozicia, tak by vam vysoko zdanili cely dochodok a este by ste z neho platili aj zdravotne a jeden neadresny socialny odvod.
Napriklad
Vas dochodok poberate dnes vo vyske .................... 400 eur
Dan z prijmu 19%............................................... ....... - 76 eur
Socialny odvod 10%............................................... .... – 40 eur
Zdravotny odvod 9% .................................................. - 36 eur
Vyska vasho dochodku, ak by sa k moci dostala liberalna opozicia je iba 248 eur co je len 62% z dnesnych dochodkov
Tuto sumu by ste dostali iba ak by bolo dost penazi v socialnej poistovni na vyplacanie dochodkov lebo tito menovani politici robia vsetko aby v socialnej poistovni ostalo co najmenej financii.
Sulíková SaS - prečo ju nevoliť?
Zostrih z činnosti našej milej vládnej chamrade pravicovej..
Oni z politiky neodidu, lebo im je tam extremne dobre a su financne neskutocne nadhodnoteni z nasich vysokych dani
Dvojita tvar politikov SAS a nielen ich, ale celej liberalno fasistickej opozicie
Odporúčame